KRONOSPAN állásajánlat-keresőmotor

Inżynier Elektryk/ Electric Engineer

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-12083

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

• Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci SN w zakładzie
• Koordynacja działań oraz czynności łączeniowych z zewnętrznym dostawcą energii elektrycznej
• Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci NN w zakładzie
• Znajomość, kontrola nastaw i nadzór nad funkcjonowaniem zabezpieczeń elektrycznych
• Planowanie modernizacji i optymalizacji sieci elektroenergetycznej
• Udział w projektach inwestycyjnych
• Nadzór nad budową oraz eksploatacją instalacji fotowoltaicznych
• Rozliczanie instalacji fotowoltaicznych
• Kontrola dostaw oraz rozliczanie zużycia energii elektrycznej oraz pozostałych mediów energetycznych
• Analiza kosztów energii oraz optymalizacja jej zużycia
• Opracowywanie harmonogramów oraz przeprowadzanie remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, eksploatacja i zabezpieczenia sieci, napędy )
• Umiejętność posługiwaniu się dokumentacją techniczną, zwłaszcza czytanie schematów elektrycznych
• Świadectwa kwalifikacyjne D i E elektryczne
• Znajomość i doświadczenie w pracy z urządzeniami SN do min. 15kV
• Znajomość zabezpieczeń elektrycznych
• Znajomość programu EPLAN, wskazana AUTOCAD
• Podstawy programowania sterowników PLC
• Doświadczenie w pracy z zespołami ludzkimi
• Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Opiekę mentora podczas wdrożenia
• System nagród miesięcznych
• Dodatek frekwencyjny – co miesiąc
• Program poleceń pracowniczych
• Podnoszenie kwalifikacji ( zdobywanie nowych umiejętności ) poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• Ubezpieczenia grupowe
Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ab1c8f24656149c39ddbe962cc5028ae