Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Junior pénzügyi munkatárs

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2019-4204

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Beérkező szállítói számlák könyvelése, fizetése, kapcsolattartás a szállítókkal, folyószámla-egyeztetés
- Vevői kör menedzselése, folyószámla-egyeztetés, beérkező fizetések könyvelése, kapcsolattartás a vevőkkel
- Reportok, ad hoc jelentések készítése a a management számára
- Havi és éves zárási feladatok előkészítésében való részvétel

Profil

- Pénzügy-számviteli felsőfokú végzettség
- Mérlegképes könyvelői és pénzügy-számviteli ügyintézői végzettség előnyt jelent
- Alap/középfokú francia nyelvtudás
- Angol nyelvtudás előnyt jelent
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással
- Nyitottság, megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális cégcsoport folyamatosan bővülő pénzügy-számviteli osztályának munkájában
- Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban
- Hosszútávú munkalehetőség
- A francia / angol nyelv napi szintű használata
- Béren kívüli juttatások