Kontrola i obiór surowców drzewnych/Timber reception - documentation specialist

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-11367

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.
Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:
Kontrola i odbiór surowców drzewnych
Miejsce pracy: Szczecinek

Twój zakres obowiązków:

• Przyjęcie i pomiar surowca drzewnego pod względem ilości i jakości;
• Nadzór nad właściwym udokumentowaniem przyjęcia drewna oraz jego transportem;
• Reklamowanie niezgodności w dostawach surowca drzewnego;
• Sporządzanie sprawozdań ze stanu zapasów drewna.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
• Wykształcenie min. średnie;
• Dobra znajomość MS Office;
• Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• System nagród miesięcznych;
• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• Darmowy dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.