Laborant / Lab Technician

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2022-7829

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Wśród nich Malta-Decor zajmuje się wytwarzaniem papieru dekoracyjnego, stanowiącego produkt bazowy m.in. do laminatów. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

Kontrola jakości wyrobu gotowego i badanie parametrów.

Nasze wymagania:

- wykształcenie min. średnie;
- dyspozycyjność;
- konsekwencja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym.

Co oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;
- lokalizacja w centrum Rataj (łatwy dojazd transportem MPK);
- konkurencyjne wynagrodzenie;
- szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez okresu próbnego);
- odpowiednie narzędzia pracy;
- udział w akcjach promujących ekologię.