Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Lakkozó üzemi gépkezelő / Machine operator

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2024-11391

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Rólunk

A KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. egyike a legnagyobb és legmodernebb vékonylemez gyártóknak Európában. Cégünk 2,0-6,0 mm-es közepes és nagy sűrűségű faalapú táblák (MDF, HDF) gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Célunk, hogy a vevők elégedettségét megbízható, versenyképes termékkel érjük el, magas minőségi követelményeknek megfelelve. Cégünk FSC, PEFC és CARB tanúsítvánnyal rendelkezik. Ezen ambíciók teljesítésére a KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. elkötelezett termékei minőségének folyamatos fejlesztése mellett. A minőség folyamatos biztosításával a termelésben, különös figyelmet fordítva a környezetbarát előállításra, célunk a jobb életminőség biztosítása termékeinkkel és folyamatainkkal.

Munkaköri leírás

- Lakkozó üzemi gyártóberendezések szakszerű kezelése, üzemeltetése, működésének ellenőrzése
- Napi karbantartási feladatok elvégzése
- Az észlelt hibák jelzése a felettes felé
- Anyagmozgás számítógépes rögzítése
- Részvétel a termékváltási feladatok elvégzésében
- Minőségi vizsgálatok végzése, dokumentálása
- Gépek, gépegységek, és a munkaterület tisztántartása

Profil

- Befejezett 8. osztály (középfokú végzettség előnyt jelent, de nem feltétel)
- Hajlandóság folyamatos műszakban történő munkavégzésre (6+2)
- Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk

- Versenyképes órabér, kiváló juttatások
- Bruttó 80.000 Ft jelenléti jutalom / hó
- 30 Ft / km útiköltség-térítés Mohács közigazgatási területén kívül
- Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében