Młodszy specjalista ds. certyfikacji i zakupów drewna/Junior Certification and Timber Buying Specialist

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-3662

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Praca z dokumentacją w zakresie certyfikacji surowców;
• Zakup surowca drzewnego (drewno z recyklingu, zrzyny, zrębki, trociny);
• Negocjacje cen i warunków z dostawcami na podstawie przyjętej strategii firmy;
• Organizacja transportu oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówienia;
• Optymalizacja kosztów zakupów i transportu surowca;
• Tworzenie analiz i raportów dla bezpośredniego przełożonego.

Oczekujemy

• Dobrej znajomości obsługi programów MS Office;
• Wykształcenia min. średniego;
• Komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub rosyjskiego (mile widziane);
• Mile widziana znajomość branży drzewnej.

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie, będącej światowym liderem w swojej branży (jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie);
• Kilkutygodniowy cykl w pełni płatnych szkoleń wstępnych;
• Umowę o pracę na okres 33 miesięcy bez okresu próbnego (kolejna umowa na czas nieokreślony);
• Krótki proces rekrutacji (rozmowę telefoniczną zamiast spotkania na pierwszym etapie).

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2a24b7f4405044659722b9f134d02e84