Maszynista spalinowego pojazdu trakcyjnego / Train Driver (Szczecin)

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2019-3506

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

-obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej na terenie jednaj z naszych bocznic kolejowych

Oczekujemy

- świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty,
- min rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy spalinowej,
- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
- nagrody i dodatki finansowe do wynagrodzenia,
- szkolenia wstępne i bieżące wsparcie

Link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=aa929337c60744fb97fddfe464d71912