Mechanik / Mechanic

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2020-5754

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

-Zapewnienie ciągłości pracy maszyn;
-Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem technicznym;
-Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii;
-Kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze;
-Prowadzenie książki ruchowej;
-Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

-Wykształcenia min. zawodowego mechanicznego;
-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu- mile widziane;
-Dobrej znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
-Wytrwałości, zaangażowania i dyspozycyjności;
-Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym wraz z pełnieniem dyżurów weekendowych.

Co oferujemy

-pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
-konkurencyjne wynagrodzenie
-szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
-stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez okresu próbnego)
-odpowiednie narzędzia pracy
-udział w akcjach promujących ekologię