Motor de căutare de oferte KRONOSPAN

Operator Kondensacji/ Condensation Operator

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-12085

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni m.in w Szczecinku, Mielcu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu, Pustkowie, Rudawie, Jaśle i Szczecinie.

Twój zakres obowiązków:

- Udział w produkcji żywicy melaminowej i mocznikowej zgodnie z procedurą chemiczną
- Dokonywanie pomiarów parametrów żywicy
- Obsługa wózka widłowego w zakresie wykonywanych czynności
- Kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w pracy na produkcji
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych(jeśli brak pracodawca zapewni odpowiednie szkolenia)
- Praktyczne umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych
- Zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy

- Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę (bez pośredników)
- System nagród miesięcznych
- Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
- Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Program poleceń pracowniczych
- Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
- Ubezpieczenia grupowe