Operator wózka/Forklift Driver

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2022-7503

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

• obsługa wózka - przewożenie surowca, załadunek,
• dostarczanie i odbiór surowca na czas w celu utrzymania produkcji,
w odpowiedniej ilości i jakości,
• składowanie kłód w zależności od ich przeznaczenia,
• prowadzenie dokumentacji wózka

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych
obowiązków
• Uprawnienie na wózki widłowe (UDT)
• Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie
dodatkowym atutem

Co oferujemy

• Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w
swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu
próbnego,
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
• Program poleceń pracowniczych;
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;
• Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan