Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Operator Wózka Widłowego/Forklift Driver

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2024-11325

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój, a naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej.

Twój zakres obowiązków:

• Obsługa wózka widłowego, dbałość o jego stan techniczny
• Załadunek i rozładunek towarów
• Przygotowanie towarów do wysyłki
• Obsługa magazynu, prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania:

• Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
• Praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego
• Doświadczenie w pracy na magazynach,
• Uważność, precyzja w działaniu, gotowość do pracy fizycznej

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Zniżki pracownicze na zakup produktów Kronospan
• Program poleceń pracowniczych
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku (7-15 lub 8-16)