Przedstawiciel handlowy / Sales Representative

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2020-5340

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

-Budowanie i rozwój sieci sprzedaży na terenie Polski w oparciu o współpracę z partnerami handlowymi;
-Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi Klientów;
-Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy;
-Monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;
-Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców.

Oczekujemy

-Doświadczenie w sprzedaży płyt budowlanych/drewna konstrukcyjnego/sklejki/produktów ceramicznych/podłóg SPC – warunek konieczny;
-Długoterminowe zaangażowanie w organizację;
-Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
-Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego;
-Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
-Prawo jazdy kat. B;
-Łatwość w budowaniu relacji i samodzielności.

Oferujemy

-Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
-Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń;
-Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
-Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
-Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=715a2ee3ff784dec99bad04dbae60dea