Przedstawiciel handlowy ds. exportu/ Sales Export Representative

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2020-5500

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125 -letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

• Obsługa klientów zagranicznych na przydzielonym terenie w celu zwiększenia sprzedaży oraz pozyskiwania nowych klientów (kraje ościenne Polski, a także, Francja, Wl. Brytania i inne).
• Przygotowywanie ofert handlowych w porozumieniu z przełożonym.
• Prowadzenie rozmów handlowych z klientami, uczestnictwo w spotkaniach.
• Przygotowywanie miesięcznych budżetów na obsługiwanych klientów.
• Weryfikacja rynku
• Monitorowanie sprzedaży oraz informowanie bezpośredniego przełożonego o spadkach sprzedaży, specjalnych wymaganiach, poczynionych uzgodnieniach, problemach jakościowych.
• Przyjęcie zamówień na wyroby, wprowadzanie zleceń, potwierdzenie terminu realizacji.
• Przyjmowanie zgłoszeń reklamacji i nadzór nad procesem.

Nasze wymagania:

• Znajomości branży drzewnej i budowlanej,
• Doświadczenia w obszarze sprzedaży i obsłudze Klienta,
• Gotowości do częstych wyjazdów do klientów na terenie Europy, (80%
czasu)
• Dobra znajomość języka angielskiego,
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Co oferujemy

• • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
• Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
• Atrakcyjny system premiowania.
• Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,