Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Sales Executive

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Szombathely

Referenciaszám

2020-5011

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Felelős az ügyfélkapcsolatok létrehozásáért és kezeléséért
- Felelős a német nyelvű országok ügyfeleiért és az ügyfelekkel való erős kapcsolat kialakításáért, fenntartásáértSzoros együttműködés a hozzá tartozó értékesítés-támogató munkatárssal
- Felelős a gyártó üzem és az ügyfelek közötti kommunikációért
- Értékesítési szerződések tárgyalása és megkötése
- Követeléskezelés
- Napi kapcsolat az ügyfelekkel
- Ügyfelek meglátogatása egy előre meghatározott utazási terv szerint

Profil

- Befejezett egyetemi / főiskolai tanulmányok
- 2-3 éves értékesítési tapasztalat
- Folyékony német nyelvtudás
- Angol társalgási szintű nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
- Utazási hajlandóság (3-4 nap utazás külföldre, 1-2 napos irodai munka Szombathelyen)
- Önálló munkavégzés, motiváltság
- Meggyőzőképesség

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- Kiváló bérezés, átlagon felüli juttatások
- Céges gépjármű
- Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; céges bónusz
- Nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél