Vyhledávač nabídek zaměstnání KRONOSPAN

Specjalista ds. lakierów

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2024-12213

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest wiodącym producentem wyrobów dla sektora budownictwa, spółka Kronoflooring wytwarza panele, okładziny ścienne oraz listwy w technologii SPC.

Twój zakres obowiązków:

Nadzór i kontrola nad jakością lakierów.
Zamawianie i utrzymywanie zapasów surowców lakierniczych i chemicznych.
Nadzór nad zleconą realizacją i procesem produkcyjnym na linii do produkcji lakierów.
Nadzór nad prawidłowym przechowywaniem lakierów z zachowaniem bezpiecznych warunków w magazynie.
Udział w comiesięcznej inwentaryzacji na Wydziale Lakierów.
Bieżące raportowanie, zgodnie z wytycznymi spółki.
Współpraca z zespołem Wydziału Lakierów

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowana chemia, technologia chemiczna i pokrewne).
Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, czynnie.
Mile widziane doświadczenie w dziedzinie lakierów, szczególnie w firmach produkcyjnych.
Umiejętność planowania i organizacji pracy.
Nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu.

Co oferujemy

To oferujemy:
• pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośredników
• atrakcyjny system nagród miesięcznych, comiesięczny dodatek za brak absencji chorobowych
• opiekę mentora podczas procesu onboardingu
• rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• program poleceń pracowniczych
• udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• świadczenia z ZFŚS, eventy dla pracowników, dofinansowanie do kosztów przedszkoli i żłobków dla dzieci naszych pracowników