Motor de búsqueda de ofertas KRONOSPAN

Specjalista ds. projektów HR/HR Project Specialist

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-12126

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. projektów HR
Miejsce pracy: Szczecinek

Twój zakres obowiązków:

• Koordynacja bieżących działań oraz planowanie prac w ramach projektów edukacyjnych i szkoleniowych;
• Współpraca z uczestnikami projektu, w tym z partnerami instytucjonalnymi;
• Przygotowanie zestawień, prezentacji, raportów CSR;
• Prowadzenie programu High Potential;
• Administracja działań związanych z wydatkowaniem środków z ZFŚS;
• Przygotowanie oraz aktywny udział w akcjach marketingowych/CSR-owych;
• Wsparcie działań rekrutacyjnych na wskazane stanowiska, współpraca przy przygotowaniu i organizacji kampanii rekrutacyjnych oraz udział w akcjach rekrutacyjnych;
• Organizacja i zarządzanie platformami reklamowymi w kontekście rekrutacji pracowników oraz studentów (billboardy, bannery, itp.);
• Aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe;
• Prawo jazdy kat. B;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Znajomość obsługi pakietu MS Office (m. in.: Excel);
• Duża dyspozycyjność związana z projektami przypadającymi w weekend;
• Samodzielność, kreatywność, elastyczność.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Możliwość dalszej nauki i rozwoju kompetencji w bardzo dynamicznym środowisku pracy;
• Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

#LI-SL3