Specjalista ds. rekrutacji/Recruitment Specialist

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2020-5255

Opis stanowiska

Rodzaj kontraktu

Inne

Główne obowiązki

- Realizacja wybranych procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze na potrzeby zakładów produkcyjnych oraz spółek transportowych, handlowych i usługowych działających na terenie Polski w obrębie Grupy Kronospan;
- Przygotowywanie treści i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
- Wdrażanie indywidualnie dopasowanych strategii dotarcia do właściwej grupy odbiorców, w tym aktywne pozyskiwanie biernych kandydatów przy użyciu portali i baz danych;
- Bieżąca selekcja napływających aplikacji, przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz organizowanie spotkań kandydatów z managerami;
- Prowadzenie wewnętrznej bazy danych, a także raportowanie podejmowanych działań i ich wyników.

Oczekujemy

- Przesłanie CV w j. angielskim;
- Otwartość na długofalową współpracę;
- Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
- Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
- Umiejętność poszukiwania kandydatów metodą direct search;
- Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Systematyczność, a także bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
- Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
- Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego;
- W przypadku relokacji do Szczecinka oferujemy wsparcie w zakresie zakwaterowania.