Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych/Investments Purchase Specialist

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-11475

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych
Miejsce pracy: Szczecinek

Twój zakres obowiązków:

• Realizacja procesów zakupów inwestycyjnych zgodnie z polityką zakupową spółki;
• Aktywny udział w analizie rynku i poszukiwaniu nowych źródeł dostaw;
• Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami;
• Efektywne zarządzanie powierzoną kategorią zakupową i portfolio dostawców;
• Weryfikacja i ocena dostawców, umów i warunków współpracy;
• Nadzorowanie terminów i jakości realizowanych dostaw;
• Optymalizacja kosztowa procesów zakupowych;
• Obsługa reklamacji, weryfikacja faktur i ich rozliczanie;
• Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Spółki.

Nasze wymagania:

• 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakupach inwestycyjnych (m.in.: ciągi produkcyjne, instalacje elektryczne, instalacje energii odnawialnej);
• Wykształcenie wyższe - kierunek techniczny;
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne;
• Umiejętność samodzielnego planowania zadań;
• Znajomość pakietu MS Office;
• Sumienność i dokładność w działaniu;
• Kreatywność i przedsiębiorczość;
• Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;
• Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• System nagród miesięcznych;
• Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.

#LI-SL3