Connessione Sezione candidato

Sono già registrato

Motore di ricerca per le offerte di impiego KRONOSPAN

Posizione :  Home  ›  Elenco delle offerte  ›  Dettagli dell'offerta

Specjalista ds. zakupu drewna/Timber Purchase Specialist

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-4960

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

Penetracja rynku drewna okrągłego i / lub odpadów drzewnych i identyfikacja dostawców;
Zakup surowców drzewnych na wyznaczonym obszarze;
Optymalizacja kosztów transportu surowca;
Prowadzenie negocjacji cenowych przy uwzględnieniu jakości surowców, ilości surowców oraz odległości transportu;
Planowanie zakupów surowców drzewnych na ustalone okresy czasu zapewniających realizację zadań produkcyjnych;
Współpraca z działem Rozliczeń przy rozliczaniu zakupów surowca;
Kontrolowanie zgodności pochodzenia surowca;
Podejmowanie działań w przypadku, gdy dostawca nie wywiązuje się z ustalonych umową lub zamówieniem warunków;
Udział w aukcjach sprzedaży drewna.

Oczekujemy

Wykształcenia wyższego (preferowane Leśnictwo);
Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze zakupów drewna;
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodny przepływ informacji w środowisku biznesowym;
Znajomość branży drzewnej / produktów drewnopochodnych;
Gotowość do delegacji służbowych;
Umiejętności pracy pod presją czasu oraz zdolności do samomotywacji;
Umiejętności dokonywania kalkulacji oraz analizy danych;
Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
Dokładności, zaangażowania oraz dążenia do osiągnięcia wyników;
Wysokiej kultury osobistej, doskonałej organizacji czasu pracy, odpowiedzialności.

Oferujemy

Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację;
Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce lub na świecie.

Link eRecruiter: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=add04a8deac54de18e334ef04802d549