Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Targoncavezető / Forklift driver

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Szombathely

Referenciaszám

2022-7507

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Rólunk

A Kronospan a világ piacvezető faipari lapgyártója, több mint 27 országban, közel 50 telephellyel és 16 ezer munkavállalóval.

Munkaköri leírás

- targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatok ellátása
- szállító- és emelővillás targoncák vezetése, működtetése
- a termelésben résztvevő anyagok szállítása
- a targonca működésének állandó felügyelete
- a technológiai berendezések és a munkakörnyezet folyamatos tisztántartása

Profil

- minimum 1-2 éves targoncavezetői tapasztalat
- új típusú targoncavezetői jogosítvány (OKJ és hatósági is)
- 5 t feletti gépek kezelésében szerzett tapasztalat
- megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés
- folyamatos műszak vállalása

Amit ajánlunk

- Bruttó 80.000 Ft / hó jelenléti jutalom, 30 Ft / km bejárás-támogatás vagy a busz-vonatjegy 86 %-ának támogatása
- Kiváló bérezés, átlagon felüli juttatások
- Részvételi lehetőségek képzéseken és vállalati nyelvoktatáson
- Nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél