Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Trainee Praktikant vo výrobe

Podrobnosti ponuky

Všeobecné informácie

Podnik

Zvolen

Referenčné číslo

2024-12234

Popis pozície

Názov pozície

Druh zmluvy

Full-time

O nás

Kronospan je popredný svetový výrobca materiálov na báze dreva a my Vám ponúkame možnosť stať sa našou súčasťou v rámci vášho profesionálneho a osobného rozvoja. Už viac ako 120 rokov je spoločonosť v rodinnom vlastníctve S pobočkami vo viac ako 27 krajinách a viac ako 18 000 zamestnancami sme svetovou jednotkou v drevospracujúcom priemysle.

Hlavná pracovná náplň a zodpovednosti

Oboznámenie sa so všetkými oddeleniami spoločnosti od administratívy po výrobu, zaučenie sa do výrobných procesov a technológie výroby, postupné zaučenie sa na samostatnú vedúcu pozíciu vo výrobe
príprava reportov a kalkulácií, komunikácia s obchodným oddelením a ostatnými relevantnými oddeleniami spoločnosti.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore: Drevarina
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
Microsoft Office - Pokročilý
Vodičský preukaz: B

Čo ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier,
Odmena za pracovné výročia,
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca,
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce,
Závodné stravovanie,
Pravidelné školenia a obnova preukazov,
Pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie ,
Možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania,
Garancia mzdy načas,
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan,
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.