Log ind Kandidatkonto

Jeg har allerede en kandidatkonto

Søgemaskine til stillinger KRONOSPAN

Du befinder dig her :  Startside  ›  Liste over stillinger  ›  Stillingsinformationer

Z-ca Głównego Mechanika / Deputy Chief Mechanic

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2020-4801

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Zapewnienie ciągłości pracy maszyn;
• Organizacja pracy podległego zespołu;
• Udział w planowaniu i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń;
• Analiza przyczyn i skutków awarii oraz prowadzenie działań prewencyjnych;
• Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;
• Prowadzenie gospodarki smarnej i olejowej;
• Zamawianie części zamiennych i podzespołów;
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi;
• Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu;
• Udział w projektach inwestycyjnych.

Oczekujemy

• Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w Dziale Utrzymania Ruchu - mile widziane w branży papierniczej;
• Wykształcenia wyższego technicznego (kierunki mechaniczne lub pokrewne);
• Praktycznej znajomości zagadnień mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej;
• Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego;
• Znajomość programów AutoCAD, Inventor będzie dodatkowym atutem;
• Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

• Pracę w zakładzie umiejscowionym w centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, z darmowym parkingiem oraz dobrym dostępem do transportu miejskiego;
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas określony bez okresu próbnego);
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami.