Zastępca Głównego Księgowego/Deputy Chief Accountant

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2019-3786

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań i kontrola płynności finansowej;
• Kalkulacja podatku dochodowego;
• Sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych;
• Kontrola kosztów stałych;
• Kontrola naliczania, księgowanie i rozliczanie bonusów sprzedażowych;
• Weryfikacja i rozliczanie faktur zakupu, umów handlowych i wyjazdów służbowych;
• Udział w inwentaryzacjach towarów handlowych, wyjaśnianie różnic inwentaryzacyjnych oraz wyceny stanów magazynowych;
• Sporządzanie budżetów rocznych oraz kontrola ich wykonania;
• Przygotowywanie bilansu miesięcznego i sprawozdania rocznego, a także innych raportów zgodnie z potrzebami Zarządu.

Oczekujemy

• Praktycznego doświadczenia w zakresie pełnej księgowości;
• Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
• Umiejętności współpracy z instytucjami finansowymi;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• Bardzo dobrej organizacji pracy, a także samodzielności i zaangażowania.

Oferujemy

• Ambitne zadania w obszarze finansów i rachunkowości, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.