Вход Область кандидата

У меня уже есть личный кабинет.

Поисковая машина вакансий KRONOSPAN

Вы находитесь здесь: :  Домашняя страница  ›  Список вакансий  ›  Детали вакансии

Ražošanas līnijas operators/ Production line operator

Vacancy details

General information

Location

Riga

Reference

2020-5653

Position description

Job title

Contract type

Full-time

Main duties and responsibilities

Galvenie darba pienākumi:

• Iesaiņot produkciju atbilstoši attiecīgām saiņošanas shēmas prasībām;
• Izdrukāt un atbilstoši saiņošanas shēmas prasībām novietot pakas etiķeti;
• Sekot līdzi gatavās produkcijas plūsmai, nepieļaujot līnijas apstāšanos, neiepakotas produkcijas dēļ.

Requirements

Prasības:
Vēlama pieredze līdzvērtīgā amatā;
Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Additional information

Piedāvājam:
• Darbu maiņās;
• Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
• Stabilu atalgojumu;
• Visas valstī noteiktās sociālās garantijas;
• Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.