Поисковая машина вакансий KRONOSPAN

Spawacz/Ślusarz/Welder / Fitter

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-12074

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

· Spawanie i regeneracja części zamiennych do urządzeń produkcyjnych;

· Spawanie komponentów oraz taśm stalowych;

· Kontrola stanu technicznego urządzeń;

· Zamawianie materiałów przeznaczonych do spawania i regeneracji części;

· Używanie narzędzi zgodnie z przeznaczeniem;

· Odpowiedzialność za przygotowywanie elementów przeznaczonych do spawania, a także sporządzanie dokumentacji.

Nasze wymagania:

· Doświadczenia na stanowisku spawacza;

· Umiejętności spawania metodą TIG;

· Umiejętności pracy w zespole;

· Gotowości do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji;

· Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzony sprzęt;

· Chęci do nawiązania długofalowej współpracy.

Co oferujemy

· Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

· Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

· Darmowy dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

#LI-SL3