Log ind Kandidatkonto

Jeg har allerede en kandidatkonto

Søgemaskine til stillinger KRONOSPAN

Du befinder dig her :  Startside  ›  Liste over stillinger  ›  Stillingsinformationer

Specjalista ds. zakupów drewna / Timber Buyer

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2021-6142

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Zakup drewna okrągłego na przydzielonym terenie;
• Realizacja umów zakupu i zawartych harmonogramów;
• Pozyskiwanie prywatnych dostawców drewna okrągłego oraz zawieranie z nimi umów transportowych;
• Współpraca z Lasami Państwowymi;
• Kontrola i wprowadzanie cen do systemu wewnętrznego;
• Organizacja transportu;
• Zgłaszanie i wyjaśnianie reklamacji;
• Awizacja oraz rozliczanie dostaw;
• Bieżące rozliczanie kosztów drewna podanego do produkcji;
• Udział w inwentaryzacjach.

Oczekujemy

• Znajomość branży drzewnej;
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w handlu;
• Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Leśnictwo, Technologia Drewna, Ochrona Środowiska);
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
• Dobra znajomość pakietu MS Office;
• Prawo jazdy kat. B;
• Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
• Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Oferujemy

• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
• Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
• Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.