Log in Candidate area

I already have a candidate area

KRONOSPAN vacancy search engine

You are here :  Home  ›  Vacancy list  ›  Vacancy details

Specjalista ds. zakupów - recykling/Recycled Timber Buyer (Strzelce Opolskie)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-5518

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Zakup drewna poużytkowego ( firmy komunalne, budowlane, produkcyjne),
• Analiza rynku drewna poużytkowego - dotarcie do wszystkich potencjalnych dostawców na powierzonym terenie.
• Przygotowanie ofert zakupu,
• Negocjacja warunków handlowych i zawieranie umów,
• Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych zgodnie ze standardami przyjętymi przez spółkę,
• Realizacja ustalonych planów i wywiązywanie się z powierzonych zadań,
• Rozwiązywanie reklamacji surowcowych.

Oczekujemy

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Nowoczesne środowisko pracy,
• Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
• Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie,
• Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Oferujemy

• Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań,
• Chęć podjęcia długofalowej współpracy,
• Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
• Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
• Gotowości do delegacji służbowych,
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane,
• Znajomości branży drzewnej / odpadowej – mile widziane,
• Umiejętności pracy pod presją czasu i zdolności do samomotywacji,
• Umiejętności dokonywania kalkulacji oraz analizy danych,
• Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.