Log ind Kandidatkonto

Jeg har allerede en kandidatkonto

Søgemaskine til stillinger KRONOSPAN

Du befinder dig her :  Startside  ›  Liste over stillinger  ›  Stillingsinformationer

Specjalista ds. zakupów - recykling/Recycled Timber Buyer (Dobroszyce)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-5519

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Zakup drewna poużytkowego ( firmy komunalne, budowlane, produkcyjne),
• Analiza rynku drewna poużytkowego - dotarcie do wszystkich potencjalnych dostawców na powierzonym terenie.
• Przygotowanie ofert zakupu,
• Negocjacja warunków handlowych i zawieranie umów,
• Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych zgodnie ze standardami przyjętymi przez spółkę,
• Realizacja ustalonych planów i wywiązywanie się z powierzonych zadań,
• Rozwiązywanie reklamacji surowcowych.

Oczekujemy

• Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań,
• Chęć podjęcia długofalowej współpracy,
• Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
• Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
• Gotowości do delegacji służbowych,
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane,
• Znajomości branży drzewnej / odpadowej – mile widziane,
• Umiejętności pracy pod presją czasu i zdolności do samomotywacji,
• Umiejętności dokonywania kalkulacji oraz analizy danych,
• Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Oferujemy

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Nowoczesne środowisko pracy,
• Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
• Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie,
• Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.