Wyszukiwarka ofert pracy KRONOSPAN

Videographer / Editor

Podrobnosti ponuky

Všeobecné informácie

Podnik

Zvolen

Referenčné číslo

2024-12238

Popis pozície

Názov pozície

Druh zmluvy

Full-time

O nás

Kronospan je popredný svetový výrobca materiálov na báze dreva a my Vám ponúkame možnosť stať sa našou súčasťou v rámci vášho profesionálneho a osobného rozvoja. Už viac ako 120 rokov je spoločonosť v rodinnom vlastníctve S pobočkami vo viac ako 27 krajinách a viac ako 18 000 zamestnancami sme svetovou jednotkou v drevospracujúcom priemysle.

Hlavná pracovná náplň a zodpovednosti

Obsadzujeme in-house pozíciu Videographer / Editor.
Hľadáme kolegu na tvorba vizuálnych konceptov a materiálov na vyjadrenie interných požiadaviek v oblasti drevospracujúceho priemyslu, natáčanie video webinárov o našich programoch, procesoch a postupoch. Pozícia je vhodná pre kreatívneho človeka, ktorého baví práca s digitálnou technikou a má prehľad o aktuálnych trendoch v tejto oblasti. Ovládanie kamery pre účely natáčania videa a fotografovania. Strih videa, úprava fotografií, titulkovanie, práca so zvukom, práca so svetlami a pod. Práca v Adobe Premiere Pro, Adobe Illustrator a ďalších programoch z Adobe Creative Suite. Medzi náplň práce patrí aj tvorba graficky spracovaných dokumentov, katalógov, brožúr a podobne. Úzka spolupráca s členmi tímu Interného auditu a kontrolingu s cieľom zabezpečiť relevantný audio/vizuálny výstup podľa zadania v dodržanom termíne. Ochota cestovať do závodov v zahraničí za účelom zabezpečenia krátkodobého projektu.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti:
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Foto / Video editácia - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Fotografovanie - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: 2
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Vizuálne cítenie
- Znalosť práce s tvorbou a zo strihaním videí
- Prezentovateľné portfólio tvorby
- Tímový prístup k práci
- Schopnosť zvládať prácu pod stresom
- Dodržiavanie termínov

Čo ponúkame

- Práca v príjemnom prostredí s najmodernejším technologickým vybavením
- Dochádzkový bonus
- Pravidelné prehodnocovanie mzdových podmienok
- Pravidelné teambuildingy
- Odmena za odporučenie nového kolegu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Bonus pri pracovných výročiach
- Možnosť využitia multisport karty za zvýhodnených podmienok
- Práca v medzinárodnom prostredí, možnosť spoznávať svet