Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Chief Energy Engineer/ Główny Energetyk

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2023-11030

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

• Zabezpieczenie ciągłości dostaw oraz produkcji własnej mediów energetycznych
• Zapewnienie niezawodnego i optymalnego funkcjonowania infrastruktury energetycznej
• Raportowanie zużyć energii
• Analiza kosztów energii oraz optymalizacja ich zużycia
• Kontrola nad racjonalnym wykorzystaniem zasobów energetycznych w przedsiębiorstwie
• Opracowywanie harmonogramów remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych
• Udział w projektach inwestycyjnych

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Energetyka, Elektrotechnika lub pokrewne
• Wiedza techniczna dotycząca systemów ogrzewania, oświetlenia, sprężonego powietrza, ciepła technologicznego
• Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń grzewczych
• Doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi w zakładzie produkcyjnym na sieciach SN
• Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Uprawnienia SEP E i D
• Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• Ubezpieczenia grupowe