Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Gyártósor-vezető / Team leader

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Szombathely

Referenciaszám

2020-4965

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Gépsor napi szintű ellenőrzése
- Technológia folyamatos felügyelete, nyomonkövetése
- Beállítási paraméterek folyamatos ellenőrzése
- Feladatok optimalizálása, folyamatok fejlesztése
- Minőségi szabványok és belső előírások betartása
- Felmerült hibák esetén azonnali reakció, szervezés, hibaanalízis, szükség esetén reklamációkezelés
- Tervezett javítások szervezése, időszakos karbantartásokra való felkészülés
- Beszállítókkal való aktív kapcsolattartás
- Alkatrész-készletek szervezése, optimalizálása

Profil

- Min. gépésztechnikusi végzettség (mérnöki végzettség előnyt jelent)
- Min. 1-2 éves, gépkarbantartásban vagy termelő üzemben szerzett tapasztalat
- Törekvő, ambiciózus személyiség
- Terhelhetőség, felelősségvállalási képesség
- Kiváló kommunikációs készség és jó meggyőzési készség
- Kreativitás, gyorsaság, gyors problémamegoldás

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Nettó 15.000 Ft jelenléti bónusz
- Útiköltség-térítés 15 Ft/km, vagy a busz – vonatjegy 86%-ának térítése
- Nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy piacvezető nemzetközi multinacionális faipari cégnél