Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Karbantartó gépészmérnök / Mechanical engineer

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Szombathely

Referenciaszám

2021-6590

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Rólunk

A Kronospan a világ piacvezető faipari lapgyártója, több mint 27 országban, közel 50 telephellyel és 16 ezer munkavállalóval.

Munkaköri leírás

- a gyár egyes üzemeihez (forgácslap-üzem, impregnáló, lamináló, CK) tartozó üzemi gépek, berendezések állapotának felügyelete, azok hibáinak elhárítása, megelőző karbantartása
- tervszerű megelőző karbantartás körébe bevonandó gépek és berendezések meghatározása, a karbantartási ütemtervekhez ellenőrző listák elkészítése
- a biztonságos és folyamatos üzemeltetéshez szükséges anyagok, alkatrészek, megrendelése, anyag-, és energiatakarékosság figyelembevételével.
- lakatos karbantartók és partner cégek munkavállalóinak felügyelete, szakmai irányítása
- fejlesztési feladatokban, beruházásokban való részvétel, termelő egységek folyamatos támogatása
- műszaki problémák elhárítása, dokumentálása

Profil

- mérnöki végzettség
- karbantartási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
- hidraulikai, pneumatikai és hajtási ismeretek
- német és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit ajánlunk

- Bruttó 80.000 Ft / hó jelenléti jutalom, 30 Ft / km bejárás-támogatás vagy a busz-vonatjegy 86 %-ának támogatása
- Kiváló bérezés, átlagon felüli juttatások
- Részvételi lehetőségek képzéseken és vállalati nyelvoktatáson
- Nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél