Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Magazynier / Logyard Warehouseman

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-11317

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Mielcu poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier Placu Drewna

Twój zakres obowiązków:

-Kontrola ilości i jakości surowca drzewnego przyjmowanego na Plac Drewna
-Nadzór nad prawidłowym składowaniem i dozowaniem surowca do produkcji
-Organizacja sprawnego i bezpiecznego rozładunku surowca na magazynie
-Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac podległych pracowników
-Dbanie o przestrzeganie porządku na Placu Drewna
-Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń
-Ścisła współpraca z Kierownikiem Wydziału Placu Drewna oraz z Kierownikami produkcyjnymi.

Nasze wymagania:

-Doświadczenia w pracy na stanowisku; Brygadzista, Lider zmiany, Mistrz zmiany i pokrewne
-Wykształcenia min.średniego (mile widziane kierunki kształcenia związane z branżą leśniczą)
-Umiejętności obsługi pakietu MS Office
-Dobrej organizacji pracy
-Gotowości do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)
-Samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.

Co oferujemy

-Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę bez okresu próbnego
-Atrakcyjny system nagród miesięcznych
-Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
-Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
-Program poleceń pracowniczych
-Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
-Ubezpieczenia grupowe