Mistrz kondensacji, Technolog impregnacji/Master Of Condensation, An Impregnation Technologist

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-4962

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- Nazdór nad produkcją żywic melaminowych i mocznikowych
- Planowanie produkcji wyżej wymienionych żywić
- Organizacja pracy na wydziale kondensacji pracy
- Nadzór ciągu produkcyjnego w przypadku zastępowania kierownika

Oczekujemy

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (70%)
- Umiejętność obsługi MS Office

Oferujemy

Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację;
Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce lub na świecie.