Mistrz Produkcji / Shift-leader

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2023-9420

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Twój zakres obowiązków:

- Dozór nad prawidłową i zgodną z parametrami pracą maszyn i urządzeń – zapewnienie terminowości oraz ciągłości produkcji.
- Utrzymanie planowanych parametrów wydajności produkcji i ilości braków. Minimalizacja odpadu produkcyjnego.
- Sporządzanie protokołów przyjęcia i wydania frezów – ewidencja w programie TIME.
- Rozdysponowanie frezów z magazynu na poszczególne linie produkcyjne zgodnie z ich przeznaczeniem, kontrola eksploatacji frezów.
- Dokładna kontrola i szczegółowa klasyfikacja frezów przed wysłaniem do ostrzenia w celu obniżenia kosztów ostrzenia.
- Ścisły nadzór nad przestrzeganiem technologii produkcji.
- Nadzór nad utrzymaniem pełnej sprawności parku maszynowego, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania:

- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego,
- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Umiejętność podejmowania decyzji,
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Co oferujemy

Adres do bezpośredniego aplikowania: rekrutacja.strzelce@kronospan.pl

- Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
- Odpowiednie narzędzia pracy;
- Ciekawą, pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy w kraju i za granicą.