Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Pakošanas operators / Packing operator

Vacancy details

General information

Location

Riga

Reference

2019-3873

Position description

Job title

Contract type

Full-time

Main duties and responsibilities

1) Galvenie darba pienākumi:

• Iesaiņot produkciju atbilstoši attiecīgām saiņošanas shēmas prasībām;
• Izdrukāt un atbilstoši saiņošanas shēmas prasībām novietot pakas etiķeti;
• Sekot līdzi gatavās produkcijas plūsmai, nepieļaujot līnijas apstāšanos, neiepakotas produkcijas dēļ.

Requirements

Prasības:
Vēlama pieredze līdzvērtīgā amatā;
Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Additional information

Piedāvājam:
• Darbu maiņās;
• Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
• Atalgojumu 3,25 Eur/h (nakts stundas no 22:00 – 06:00 un svētku dienas tiek apmaksātas saskaņā ar LR likumdošanu);
• Visas valstī noteiktās sociālās garantijas;
• Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.