Prowadzący pojazdy kolejowe / Train Driver (Szczecinek) K/M

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-11209

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Silva LS od 2018 roku posiada licencję na przewozy kolejowe, a od kilkunastu lat działa w obszarach spedycji kolejowej, utrzymania infrastruktury i taboru oraz logistyce.
W oparciu o nasze doświadczenie, infrastrukturę i tabor kolejowy oferujemy realizację przewozów kolejowych krajowych i zagranicznych. Dzięki dofinansowaniu unijnemu od stycznia 2021 roku rozpoczęliśmy przewozy intermodalne. Silva LS zajmuje się transportem kolejowym dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Twój zakres obowiązków:

Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej na terenie bocznicy kolejowej

Nasze wymagania:

Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko prowadzący pojazdy kolejowe lub maszynista
Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

Co oferujemy

Zapewniamy nocleg dla osób spoza Szczecinka
Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej
Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata)