Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Specjalista ds. ochrony środowiska / Environmental Protection Specialist K/M

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-12088

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Twój zakres obowiązków:

• Ewidencjonowanie dostaw surowca drzewnego w bazie danych odpadowych (BDO)
• Wykonywanie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska, w tym gospodarką odpadami
• Nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa
• Zapewnienie właściwego nadzoru nad realizacją zobowiązań płynących z aktów prawnych regulujących obszar ochrony środowiska

Nasze wymagania:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe: ochrona środowiska lub pokrewne
• Znajomość zagadnień dotyczących ochrony środowiska
• Samodzielność w działaniu
• Umiejętność poszukiwania rozwiązań w ramach przepisów

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

#LI-DNI