Spedytor/ Despatch supervisor

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-11887

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty.Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

• Przygotowywanie planów załadunków
• Nadzór nad stanami magazynowymi
• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem załadunków i rozładunków
• Kontrola zabezpieczenia ładunków
• Organizacja pracy pakowaczy i operatorów wózków widłowych
• Dbałość o bezpieczeństwo i porządek na terenie załadunków i obszaru magazynu
• Uczestnictwo w inwentaryzacjach

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość pakietu MS Office
• Samodzielność i doskonała organizacja pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
• Zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
• Wysoka kultura osobista

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego- bez pośredników
• System nagród miesięcznych
• Comiesięczny dodatek za frekwencję
• Wsparcie w okresie wdrożenia
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• Ubezpieczenie grupowe