Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Villamosmérnök (angol/német) / Electrical Engineer (english/german)

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2020-4747

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Üzem nyilvántartások elemzése
- Karbantartási tervek készítése
- Tartalék alkatrész szükségletek tervezése
- Átépítések, új berendezések kivitelezése
- Tervezett karbantartások során feltárt hibák javítása
- Gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése a termelésben, hibaazonosítás
- Műszaki dokumentáció kezelése és aktualizálása
- Részvétel a beszerzési folyamatban (ajánlatok bekérése, megrendelések lebonyolítása)

Profil

- Villamosmérnöki végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Villamosterv dokumentáció olvasás, rajzolás, tervezés
- MS Office felhasználói színtű ismerete

Egyéb információ

Előnyt jelent:
- Karbantartásban szerzett gyakorlat
- Energia termelésben, szétosztásban szerzett gyakorlat
- Tervező programok használatában szerzett tapasztalat
- Energiaellátó létesítmények kezelésében, felügyeletében szerzett jártasság
- SEW, Siemens, Lenze frekvenciaváltók és szervóhajtások programozásában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális cégcsoport folyamatosan bővülő műszaki osztályának munkájában
- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes bér, kiváló juttatások
- Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; 15 Ft / km útiköltség-térítés, céges bónusz