Elektronikas speciālists/ Electronic technician

Vacancy details

General information

Reference

2020-5651

Position description

Job title

Contract type

Full-time

About us

The Global leader in the production and distribution of wood products.

Main duties and responsibilities

Galvenie pienākumi:
• Ražošanas iekārtu apkalpošana, uzraudzība un elektrotehnisko traucējumu novēršana;
• Ražošanas iekārtu profilaktiskie apkopes darbi un iekārtu nepārtrauktas funkcionēšanas (automātisko sistēmu apkopes un remonts).

Requirements

Prasības:
• Vidējā speciālā vai augstākā izglītība elektroenerģētikas, datorvadības, mehatronikas vai automātisko vadības sistēmu specialitātēs;
• Elektrodrošības grupa B vai C;
• Priekšrocība ar pamatzināšanām Simatic S7 vai līdzīgā programmnodrošinājumā;
• Iemaņas darbā ar MS Office;
• Spēja operatīvi risināt problēmsituācijas;
• Labas latviešu un/vai krievu valodu prasmes, vēlamas angļu vai vācu valodas zināšanas.

What we offer

Piedāvājam:
• Darbu maiņās;
• Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
• Visas valstī noteiktās sociālās garantijas;
• Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.
#LI-IK1