Inżynier projektu ds. inwestycji budowlanych/Project Engineer

Lokalizacja

Szczecin

Nr referencyjny

2024-12292

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

• Nadzorowanie inwestycji/ robót budowlano – montażowych wraz z instalacjami ppoż.;
• Przygotowanie zakresu do ofertowania, wyceny i przygotowanie przetargu do zamówień;
• Koordynacja i organizacja prac na budowie;
• Współpraca z wewnętrznym działem zarządzania ryzyka dotyczącego bezpieczeństwa przeciwpożarowego;
• Wykonywanie przedmiarów i obmiarów poszczególnych zakresów prac;
• Koordynacja oraz uczestnictwo w odbiorach;
• Kompletowanie dokumentacji dotyczących projektów inwestycyjnych;
• Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby spółki;
• Codzienne prowadzenie i bieżąca obsługa biura budowy.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe o profilu inżynieryjnym, technicznym;
• Prawo jazdy kat. B.;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
• Obsługa programu AutoCad – pod kątem dokumentacji budowlanej;
• Znajomość pakietu MS Office (excel – warunek konieczny);
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Sumienność i dokładność w działaniu.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• System nagród miesięcznych;
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce i na świecie.

#LI-NS1