Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Asistentka/asistent Tréningového centra

Podrobnosti ponuky

Všeobecné informácie

Podnik

Zvolen

Referenčné číslo

2024-12095

Popis pozície

Názov pozície

Druh zmluvy

Full-time

O nás

Kronospan je popredný svetový výrobca materiálov na báze dreva a my Vám ponúkame možnosť stať sa našou súčasťou v rámci vášho profesionálneho a osobného rozvoja.
Už viac ako 120 rokov je spoločnosť v rodinnom vlastníctve s pobočkami vo viac ako 30 krajinách a viac ako 18 000 zamestnancami.
Sme svetovou jednotkou v drevospracujúcom priemysle.

Hlavná pracovná náplň a zodpovednosti

Naše Tréningové centrum hľadá spoľahlivú, aktívnu posilu, ktorá sa postará o administratívne činnosti oddelenia a zaujíma sa o tvorbu e-learingových školení.

Ponúkame ti prácu v medzinárodnom prostredí, kde máš možnosť rásť a spoznať veľa nového. Ak je tvoja komunikácia v anglickom jazyku plynulá a bavila by ťa ponúkaná práca, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tvojou náplňou práce bude:

- administratívna podpora tréningového centra,
- spracovávanie registrácie účastníkov, evidencia absolvovania školenia a komunikácia s účastníkmi školení,
- vytváranie online školení v internom systéme,
​- podpora pri realizácii školení a meetingov,
- vykonávanie prieskumov spätnej väzby účastníkov,
- práca s Learning Management System (LMS Moodle)​,
- podpora internej marketingovej komunikácie.

#LI-VH1

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore: Ekonomika, Marketing, Vzdelávanie

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti:
Administratívy, tvorby prezentácií, práce s interným systémom

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je PODMIENKOU
- zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
- práca so systémom Moodle - výhodou
- skúsenosť s prácou v Articulate programe - výhodou

Čo ponúkame

Mzdové podmienky: 1300€ - možnosť získať mesačné prémie

Zamestnanecké výhody, benefity
práca v nadnárodnej štruktúre Kronospan – stabilita silnej spoločnosti
možnosť sebarealizácie a zvyšovania kvalifikácie
stravovanie v priestoroch našej spoločnosti
kurzy anglického jazyka
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
možnosť získať Multisport kartu