Automatyk / Electronic Technician

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2024-11259

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

•Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
•Parametryzacja przetwornic częstotliwości.
•Kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych,
fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych.
•Diagnostyka oprogramowania PLC, analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi.
• Implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in.: (Beckhoff, Siemens).

Nasze wymagania:

•Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
• Gotowość do pracy w ruchu ciągłym
- wykształcenie minimum średnie automatyczne lub pokrewne.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Otwartość na szkolenia.

Co oferujemy

•Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
•Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
•Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
•Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
•Program poleceń pracowniczych.
•Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.