Commercial Manager

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2020-4789

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Wprowadzenie i efektywny nadzór nad procesami administracyjnymi w obszarach zarządzania kosztami i zakupami;
• Odpowiedzialność za wynik finansowy spółki;
• Nadzór nad realizacją budżetów, planów finansowych w obszarze zakupów, inwestycji i logistyki;
• Nadzór nad sprawami formalno – prawnymi przedsiębiorstwa;
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami i dystrybutorami;
• Dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek oferowanych produktów i firmy Kronospan na rynku;
• Raportowanie wyników zgodnie z oczekiwaniami Zarządu.

Oczekujemy

• Wykształcenia wyższego;
• Praktycznego doświadczenia na analogicznym stanowisku;
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
• Wytrwałości, zaangażowania i dyspozycyjności.

Oferujemy

• Prestiżowe stanowisko w strukturach międzynarodowej firmy;
• Ambitne i różnorodne zadania;
• Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży.
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Umowę o pracę bez okresu próbnego.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5ab211945f634979b43abd3260824737