Automatyk/Electronic technician

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2021-6680

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

• Utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych na produkcji,
• Codzienna kontrola urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz sporządzanie raportów,
• Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania.

Nasze wymagania:

• Dyspozycyjność- praca w systemie trzyzmianowym.
• Wykształcenie o profilu elektrycznym / automatycznym,
• Doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania,
• Uprawnienia grupy I i II w zakresie eksploatacji, gdy brak pracodawca umożliwi zdobycie uprawnień,
• Umiejętność analizy schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziana, znajomość sterowników Siemens S5 i S7, umiejętność parametryzacji falowników firmy SEW i Siemens,

Co oferujemy

• Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy,
• Terminowość wypłat wynagrodzeń,
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,
• Dodatki płacowe za pracę w systemie zmianowym,
• Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.