Starszy Specjalista ds. Personalnych

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2020-5630

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Udział w projektowaniu, wdrażaniu i realizacji polityki HR zgodnie z filozofią i misją firmy.
• Realizowanie procesu szkoleń wstępnych, staży i praktyk i ocen pracowniczych.
• Zapewnienie optymalnego i ustalonego poziomu zatrudnienia.
• Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy.
• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, również przez współpracę z instytucjami zewnętrznymi.
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontroli.
• Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu.

Oczekujemy

• Doświadczenia zawodowego w obszarze HR, w tym praktycznej znajomości przepisów prawa pracy.
• Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia, Psychologia, Doradztwo, Coaching.
• Komunikatywnej (minimum B2) znajomości języka angielskiego.
• Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
• Bardzo dobrej organizacji pracy.
• Znajomości branży produkcyjnej (mile widziane).

Oferujemy

Oferujemy:
• Interesującą pracę na jednym z kluczowych stanowisk w międzynarodowej firmie, należącej do międzynarodowej korporacji, będącej liderem w swojej branży.
• Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w realizacji nowych inwestycji i budowaniu struktur HR.
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
• Szybki proces rekrutacji.

Link do formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=84c0a202788c47eaa1bbba5630a6f0cd