Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Ecologist/EKOLOGS M/F (Riga, Latvia)

Vacancy details

General information

Reference

2024-11974

Position description

Job title

Contract type

Full-time

About us

SIA "KRONOSPAN Riga" ir kokskaidu plātņu ražošanas uzņēmums, kas ietilpst starptautiska koncerna "KRONOSPAN" grupā. Sakarā ar investīcijām uzņēmuma modernizācijā, jaunas tehnoloģijas ieviešanu un ražošanas apjomu pieaugumu, konkursa kārtībā tiek aicināti darbā augsti kvalificēti un profesionāli dažādu jomu speciālisti, kā arī strādnieki.

Main duties and responsibilities

Galvenie pienākumi:
• Sekot līdzi un nodrošināt esošās likumdošanas par vides aizsardzību un gaisa piesārņojumu ievērošanu uzņēmumā.
• Nodrošināt augstākstāvošu organizāciju norādījumu izpildi atmosfēras piesārņojuma jomā.
• Organizēt saimniecisko notekūdeņu un lietus notekūdeņu kvalitātes rādītāju noteikšanu.
• Organizēt rūpniecisko atkritumu, t.sk. bīstamo atkritumu, savākšanu, glabāšanu un transportēšanu uz noteiktām atkritumu savākšanas vietām.

Requirements

Prasības:
• Izglītība dabaszinātņu jomā;
• Vismaz 2 gadu pieredze līdzvērtīgā darbā;
• Iemaņas darbā ar MS Office;
• Precizitāte, augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme pret darbu;
• Spēja operatīvi risināt problēmsituācijas;
• Labas latviešu, vēlamas angļu valodas zināšanas.

What we offer

Piedāvājam:
• Starptautisku un sakārtotu darba vidi;
• Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Alga no 2300 EUR

#LI-IK1