Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Elektryk/Electrician

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2018-2349

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

Zadania:
- utrzymanie ruchu maszyn, instalacji i linii produkcyjnych pod względem elektrycznym
- bieżące diagnozowanie i usuwanie awarii
- wykonywanie napraw urządzeń oraz remontów zgodnie z określonym zakresem
- obchód i kontrola stanu wszystkich urządzeń na podległym obszarze
- udział w montażu i uruchamianiu nowych maszyn i linii produkcyjnych

Nasze wymagania:

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe
- uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych SEP gr. 1E
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziana wiedza z zakresu elektryki przemysłowej
- dyspozycyjność

Co oferujemy

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanych standardach pracy
- stabilne warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- prace przy nowoczesnym parku maszynowym

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d6b1b1b0434a436e9dac2eb28bbfad3b