Elektryk / Electrician

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2020-5023

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

-utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym,

- wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,

- kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych,
fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych,

- prowadzenie książki ruchowej.

Oczekujemy

- masz wykształcenie minimum zawodowe elektryczne,

- posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV lub bez ograniczenia napięcia,

- potrafisz czytać schematy elektryczne,

- jesteś gotowy/gotowa do pracy w ruchu ciągłym.

Oferujemy

Adres do bezpośredniego aplikowania:
rekrutacja.strzelce@kronospan.pl

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy
- ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
- stabilne warunki zatrudnienia